nieuwsflits

Nieuw: Workshop Dolfijnenhealing

Natascha Overhof en Dorothé Huijsmans

Lees meerlees meer over Nieuw: Workshop Dolfijnenhealing

Lessen voor Geluk

In onze Westerse maatschappij zijn we sterk

Lees meerlees meer over Lessen voor Geluk

Verslag van de spirituele reis naar Samos

Van 5 t/m 11 juli waren we op het prachtige,

Lees meerlees meer over Verslag van de spirituele reis naar Samos

Channeling

Contact met overledenen

Bij channeling maak ik contact met mensen die zijn overleden of met de gidsen die hen begeleiden. Ik fungeer als medium, of zoals ik het zelf noem ‘doorgeefluik’, om berichten van overledenen door te geven aan hun dierbaren op aarde. Ik maak contact met behulp van een foto waar de overledene bij voorkeur alleen op staat. De verbinding komt niet altijd tot stand, de overledene bepaalt of dat lukt of niet. Het is voor mij altijd weer een dankbaar en ontroerend moment als ik een boodschap mag overbrengen.  

Veel mensen hebben behoefte aan contact met hun dierbare overledenen. Gewoon omdat ze willen weten hoe het met hen gaat. Of omdat er vragen zijn of niet alles is gezegd. Het is mooi en dankbaar werk om levenden en overledenen met elkaar in contact te brengen. Vooral als er vragen zijn of zaken die zijn blijven liggen. Dingen die nog gezegd moeten worden, ruzies die moeten worden bijgelegd. Soms ook zoeken de overledenen contact om hun dierbaren op aarde advies te geven of te ondersteunen in een proces. Vaak worden ze begeleidt door een geleide gids, die hen helpt en ondersteunt met inzichten en universele wijsheden.
contact met overledenen
Als mensen overlijden hebben ze vaak een tijdje nodig om zich aan te passen aan de nieuwe situatie. Doodgaan is geboren worden in een nieuwe dimensie. Een dimensie waarin geen materie en zwaartekracht bestaan, maar waarin verbeelding en telepathie belangrijke instrumenten zijn. Behalve het wennen aan de nieuwe omstandigheden, is er ook tijd nodig om de gebeurtenissen uit het aardse leven te verwerken en een plaatsje te geven. Daarom adviseer ik om pas na een half jaar contact te zoeken met de overledene. Uitzondering is natuurlijk als de overledene zelf contact zoekt, bijvoorbeeld in de vorm van dromen of beelden. Vaak wil de overledene dan laten weten dat het goed met hem gaat; dat hij ‘over lijden’ heen is.   
 
Ontwerp en realisatie a&m impact